■ Nasıl sipariş verebilirim?
seçtiğiniz ürünün detay sayfasındaki talep formunu eksiksiz doldurup ve bize gönderebilir yada iletişim adresimizdeki mail adresimize, seçtiğiniz ürünün kodunu, kaç adet istediğinizi, varsa baskı için gerekli görselleri (logo, reklam vb.) ve iletişim bilgilerinizi göndererek talepte bulunabilirsiniz.

■ Sipariş işlemi nasıl kesinleşir?
Üretime başlanması için şirketimizin prosedürü gereği sipariş tutarının ön ödemesinin yapılması gerekir. Ön ödeme toplam tutarın %50'si dir. Ödemeyi banka havalesi, EFT veya işyerimize bizzat gelerek nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ön ödeme yapıldıktan sonra size onaylamanız için bir görsel gönderilecektir. Görseli inceleyip yazılı olarak onay verdikten sonra üretime başlanacaktır. Şirketimiz ile müşteri arasındaki mutabakat, bu görsel üzerinden olduğu için oluşacak hatalardan şirketimiz sorumluluk kabul etmeyecektir.
■ Üretim süreçleri nasıl belirlenir?
Genel olarak üretim süreçlerimiz; standart formalar için: 2-3 gün, klasik formalar için : 4-5 gün, özel tasarım formalar için: 6-8 gündür. Bu süreçler, siparişin miktarı, atölyemizin iş yoğunluğu, stok durumu ve siparişi verilen ürünün özelliğine göre değişkenlik gösterebilir.
■ Ürün teslimatları nasıl yapılır?
Ürün teslimatları işyerimizden veya kargo ile yapılmaktadır. Kargo ile gönderimlerde tekstil harici ürün siparişlerinin (ayakkabı, top, çanta,saha ve antrenman ekipmanları vb.) gönderim ücreti, müşterimize aittir. Forma, eşofman, t-shirt ve benzeri tekstil ürünlerinin 300 TL ve üzeri siparişlerinde, kargo gönderim ücreti tarafımıza aittir. Kargo teslimat süreci; İstanbul içi ve 600 km mesafedeki şehirler için 1 işgünü, daha uzak mesafeler için takribi 2-3 işgünüdür. Yurdışı ürün gönderimlerinde, gönderimin şekli (havayolu, karayolu vb) teslimat süresini belirler.
 

ÖNCEKİ SAYFA

Bizi kimler tercih ediyor ?

  • Corporate Games

  • Dragon Boat

  • Corporate Football league (CFL)

  • Corporate Basketball league (CBL)

  • Şirketler Ligi

  • Ünilig

Sosyal etkinliklerinde, spor aktivitelerinde, reklam amaçlı tanıtımlarında bizimle çalışmayı tercih eden kurumsal firmalardan bazılarını Referanslar sayfasını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

kolleksiyon   referanslar   görseller  

  tekstilde
  Farklı tasarımlarımın kaliteli kumaşlarda hayat bulduğu ürünlerle
  imajınızı belirleyin...
   
 
  promosyonlarda
  Kurumsal etkinlik ve sosyal aktivitelerinizde kullanacağınız
  size özel ürünler...
   
  baskı teknolojisinde
  Dijital uygulamalı tekniklerle sınırsız renklerin
  tasarımlarla buluşması...
   
 
  ekipmanlarda
  Sporun her branşında ekipman ve aksesuarlarla
  ilgili ihtiyaç duyduğunuz her şey...
   

Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter

Copyright © forma-siparis.com   designed by MungaN 2016